svatby

Každá svatba je jedinečná a to se snažím zachytit. Vás, vaše emoce, dotyky, smích. Vše tak, jak to přirozeně plyne, bez nuceného pózování. Pokud chcete originální a upřímné fotky, které vám i po letech připomenou, jak jste se cítili, ozvěte se mi.

proces focení

Vše začíná ještě před svatbou. Naplánujeme si osobní schůzku a blíže se poznáme. Díky tomu je pak focení na svatbě pro obě strany příjemnější.

 Chci, aby focení pro vás byl pozitivní zážitek a bavilo vás to. Pojďme se projít. Popovídat si, jak si dnešní den užíváte a třeba si trochu zatančit. A taky se zastavit, nadechnout a chvilku si užít jeden druhého.

 Vytvořme společně vzpomínky na váš  nejcennější den společně s těmi, které máte rádi. 

Sipovi 451 of 142
Sipovi 447 of 142

co o mně říkají klienti

“pořád se na fotky díváme”

S Jančou a jejím manželem Vlastou bylo vše snadné a skvělé. S manželem máme nádherné fotky, ale jsme na nich stále my. Krásné zachycení momentu.

Andrea Matulová

moje práce

jana hanzalova svatebni rodinna fotografka 48

otázky

jana hanzalova svatebni rodinna fotografka 35

časté dotazy ke svatbám

Žiji v Jižních Čechách, poblíž Prachatic. Tudíž svatby na Šumavě jsou mou velkou součástí. Fotím ale po celé ČR, nebojte se ozvat!

V tomhle případě platí – kdo dřív přijde, ten má termín. Takže určitě neotálejte.

Ozvěte se mi a domluvíme se individuálně.

Určitě mám raději když se minimálně jednou osobně potkáme. Pokud to nejde, tak aspoň videohovor. Chci své klienty znát a na jejich svatbu již dorazit jako známá/ kamarádka a ne jako nějaká cizí divná osoba. Přece jen spolu strávíme jeden z vašich nejdůležitějších dnů v životě.

Jasně, že ne! Vytvořím při focení takovou atmosféru, že vám ani nepřijde, že stojíte před foťákem.

Veškeré fotky, které odevzdávám jsou již upravené. Neupravené fotky neposkytuji.

Pro závazné zamluvení termínu je nutno složit nevratnou zálohu ve výši poloviny z celkové ceny svatebního balíčku. Druhá polovina je splatná do 14ti dnů od svatby.

Scroll to Top