RODINA

Okamžiky, které nepominou. 

Pojďte se mnou zachytit ty (ne)obyčejné, upřímné chvíle. Vaše příběhy o rodině, lásce, narození miminka či těhotenství.

PROCES FOCENÍ

Kouzlo je v těch momentech, kdy se nehlídáte a necháte se unést okamžikem a pocity.

Nejraději mám focení formou procházky – žádné strojené pózy. Děti běhají, skákají, lechtají se a při tom vzniknou ty nejlepší záběry. 

I u vás doma můžeme vytvořit kouzelné fotky. Rodina je ve svém prostředí. Cítíte se bezpečně a jistě. Nemusíte se nikam připravovat a stresovat se.

jana hanzalova svatebni fotografka tehotenske
jana hanzalova svatebni rodinna fotografka 18

co o mně říkají klienti

“těšíme se na další focení”

Úžasná paní fotografka, strašně milá a moc šikovná a naše malá byla nadšená, moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu u vás.

Ludmila Soukupová

jana hanzalova svatebni rodinna fotografka 10

otázky

jana hanzalova svatebni rodinna fotografka 58 2

časté dotazy před focením

Svatby jezdím napříč celou ČR, ostatní focení v jižních Čechách.

Vše se odvíjí od spolupráce dětí. Některé jsou kamarádské hned od začátku a hází úsměvy na každou stranu. Jiné potřebují prostor a chvilku na rozkoukání. Většinou se pohybuji v rozmezí 1-1,5 hodiny. Jediné delší focení, je focení novorozenců. Tam se ještě o něco zdržíme kojením a přebalováním. Snažím se každému dát tolik času, kolik potřebuje. Ale zase  Vás nedržím zbytečně dlouho, aby děti nebyly přetažené.

Zvolte vhodné oblečení- zemité barvy a jejich odstíny, bez pestrých vzorů a nápisů. V jednoduchosti je krása! Nezapomeňte sundat různé šperky a hodinky, které nechcete na fotkách. Můžete dětem vzít pití či svačinku. Klidně i oblíbenou hračku. 

Venkovní focení je ideální při zlaté hodince-při západu sluníčka. Pokud je to ale na Vaše ratolesti pozdě, naplánujte čas focení dříve. Nebudeme se pak zbytečně trápit.

Zvolte vhodné oblečení- světlé barvy ladící k sobě, bez pestrých vzorů a nápisů. Nezapomeňte sundat různé šperky a hodinky, které nechcete na fotkách.

Nejčastěji fotím u klientů doma u velkých oken, v obývacím pokoji na gauči nebo v ložnici na bílém prostěradle v posteli. Proto je dobré přebytečné věci kolem schovat.

Po focení obdržíte max. do týdne náhledy na Váš e-mail. Z náhledů vyberete fotografie, které se Vám líbí a jejich čísla mi zašlete zpátky. Všechny vybrané fotky dostanete digitálně v barevné i černobílé verzi + tisk všech vybraných fotek 10 x15 cm.

Ano, stačí mi napsat o jaký konkrétní produkt/ rozměr máte zájem.

Scroll to Top